De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Community-forum (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   US Open (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=5895)

Finish 22-08-2003 21:42

US Open
 
Vanaf maandag begint de Us Open, de laatste grote Grand Slam van het jaar. Grote afwezigen: De Williams zusjes, want Venus geeft ook forfait:

Quote:

US Open tennis: Venus Williams geeft forfait

De Amerikaanse Venus Williams, het vierde reekshoofd, zal niet deelnemen aan de US Open tennis, die maandag begint. Het oudste Williams-zusje (23) blijft maar sukkelen met een buikspierletsel. Het nieuws werd vrijdag bekendgemaakt door haar managementteam.

"Venus heeft met veel spijt beslist af te zeggen voor het toernooi", luidde het in een communiqué."Venus sukkelt met een spierblessure die ze in april tijdens het toernooi van Warschau opliep." Ze speelde voor het laatst op 5 juli in de verloren finale tegen Serena Williams op Wimbledon, waar ze ook nog gehinderd werd door haar buikspieren."De afgelopen dagen raakte ik er meer en meer van overtuigd dat ik zou kunnen spelen. Ongelukkig genoeg moet ik nu toegeven dat dat niet het geval is. Ik zal me nu verder laten verzorgen en hoop snel weer in competitie te kunnen treden", betuigde de speelster in hetzelfde communiqué haar spijt. Venus Williams won de US Open in 2000 en 2001 en verloor vorig jaar in de finale van zus Serena. Dit jaar was ze daarom weer favoriete. Ze zou een mogelijke tegenstandster zijn geweest van Justine Henin-Hardenne, het tweede reekshoofd, in de halve finales. Ook zus Serena is niet van de partij op Flushing Meadows. Zij herstelt van een knieoperatie. (LAN)
bron: hln.be

Da's dus extra kans op een finale Henin - Clijsters !
Laten we duimen dat Kim haar eerste wint, en zo haar voorsprong op Serena wat vergroot.

Ottooke 22-08-2003 22:45

Quote:

20/08 Tennis - US Open - kwalificaties: Dick Norman eruit in 1e ronde
Onaangename verrassing voor Dick Norman dinsdag in de eerste ronde van de kwalificaties voor de US Open op Flushing Meadows, die maandag begint. De reus van Waregem, nummer 111 van de wereld en zesde reekshoofd, liet zich ringeloren door de Brit Arvind Parmar (ATP-171) in twee sets: 7-6 (7/3), 6-3. Dick Norman kon zich vorig jaar voor het eerst in zijn carrière plaatsen voor de US Open, waar hij toen vanuit de kwalificaties de tweede ronde bereikte.
bron: hbvl.be

Finish 24-08-2003 00:40

Quote:

Davenport spreekt zelfs van het beëindigen van haar carrière als de blessure niet helemaal geneest. In de finale van het WTA-tornooi van New Haven moest de Amerikaanse opgeven bij een 6-2, 4-0 achterstand tegen Jennifer Capriati.

De 27-jarige Davenport was al bijna een heel jaar geblesseerd door de blessure aan haar linkervoet. Ze hoopt via cortisone inspuitingen het seizoen en zeker de US Open te kunnen uitspelen. Maar als de blessure chronisch blijft of nog verergert, zou dit wel eens het einde van haar carrière kunnen betekenen.
bron: sport.be

Geen Williams, geen Davenport...
Henin en Clijsters krijgen het in de schoot geworpen. Enkel nog rekening houden met enkel russische outsiders en Jennifer Capriati.

Wat de mannen verder betreft: Malisse ontmoet Rochus in de eerste ronde. Van een slechte loting gesproken :(

yvdp 24-08-2003 10:57

allé, dan zit 1 van hen beide toch al in de 2de ronde. Vliegen tegen Kafelnikov, een verrassing kan er wel inzitte, maar hoop er maar niet teveel op. En bij de dames: Callens - Davenport, moet te doen zijn. Zeker met die blessure nu. Dat moet els in haar voordeel wete uit te putten.

Beemer 25-08-2003 18:21

Hup België hup
waarom valt tennis ofwel tijdens examens ofwel tijdens 2de zit :)

yvdp 26-08-2003 21:56

Vliegen eruit tegen Kafelnikov: 3-6, 7-6, 6-2, 6-2
C.Rochus eruit tegen Van Lottum: 6-0, 6-2, 6-2
Callens eruit tegen Davenport: 6-1, 6-0
Henin wint van Kapros: 7-5, 6-3
Clijsters wint van Liu: 6-2, 6-3

straks speelt Malisse tegen O.Rochus...

Beemer 26-08-2003 23:04

Callens zwaar de boot in :(

yvdp 26-08-2003 23:31

ze speelde echt wel slecht ook. Davenport gaat nog ver geraken als die blessure weg blijft.

Beemer 27-08-2003 11:08

Malisse gewonnen van rochus in 3 sets: 6-3 6-4 6-2

yvdp 27-08-2003 15:10

xavier speelde goed. Heb de wedstijd gezien. Af en toe toch nog een woede-aanvalletje. De grootmeester himself (nick bolletieri) zat trouwes mee in de tribune.

Finish 05-09-2003 21:49

Vannacht omstreeks 1u30 op Canvas:

Halve Finale:

Clijsters - Davenport
gevolgd door
Henin-Hardenne - Capriati

Haalbare kaart voor Kim, die Davenport om de maand wel een keertje tegenkomt op haar zegereeks.
Henin gaat het, denk ik, een ietsje lastiger krijgen met Capriati, maar een belgische finale zit er dik in.

En zelfs als de Williamszusjes niet meespelen, is het nog België - Amerika... :D

yvdp 05-09-2003 22:06

Volgens mij wint Henin. En ik wil het niet eigenlijk, want ik vind het een pretentieus mens...
Laat Kimmeke maar winnen.

Finish 05-09-2003 22:32

Quote:

Originally posted by yvdp
Volgens mij wint Henin. En ik wil het niet eigenlijk, want ik vind het een pretentieus mens...
Laat Kimmeke maar winnen.

En of. De Hardennes hebben het hoog in hun bolleke gekregen.
Vandeweek stond er een interview in GvA met Pierre-Yves. Die kerel heeft net z'n 3de wagen gekocht en hij is al op zoek naar een Ferrari. :rolleyes:
Wat niet wegneemt dat Henin momenteel wel absolute top is en dat ze er serieus voor gewerkt heeft om daar te raken. Maar Clijsters wordt overal beschreven als de sympathieke spring-in-'t veld van de WTA en Henin heeft er al een ruzietje opzitten met de Williams-zusjes, off-court in gang gezet door haar coach Rodriguez.

yvdp 05-09-2003 22:44

juist, heb het artikel ook gelezen. Het kereltje "smost" al het geld op van zen vrouw...

Op dit moment speelt Flipkens. Tussenstand te volgen in men nickname op msn ;)

Bart.Vandecavey 05-09-2003 23:18

Quote:

Originally posted by yvdp
juist, heb het artikel ook gelezen. Het kereltje "smost" al het geld op van zen vrouw...

Op dit moment speelt Flipkens. Tussenstand te volgen in men nickname op msn ;)

Ik denk wel dat hij dan nog ferm zal mogen smossen hoor...

Ze rijden nu met de auto die ze gewonnen hebben in Filderstadt...


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.