View Single Post
  #6  
Old 15-05-2004, 10:38
flugel's Avatar
flugel flugel is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Nov 2001
Location: Antwerpen
Posts: 1,551
Quote:
Originally posted by airco
hmmm snel hulp bieden .....


Ik heb zo een vermoeden dat het niet lang zal duren vooraleer de hulpploeg de bomen inhangt met dienen bak.

Iedereen die al eens al prioritair voertuig heeft gereden weet hoe moeilijk het is om "zonder andere weggebruikers in gevaar te brengen" u zo snel mogelijk door het verkeer te laveren.

Gegarandeerd dat de 500 pk wel eens verkeerd op de weg gezet zullen worden tijdens een prioritaire opdracht In mijn ogen dan ook totaal onverantwoord om zulke bakken te gebruiken als prioritair voertuig.
De wagen wordt ingezet in de regio Calabrië... toevallig een regio die in de tip van de laars ligt en blijkbaar een doorvoerroute is voor de Italiaanse maffia, dus voor echt hulp te bieden dient deze wagen niet
Dit gebied is trouwens veel dunner bevolkt dan het noorden van Italië dus minder verkeer denk ik zo
Reply With Quote