Hey Jawaddeman,
Sorry misverstand van foto's, ik bracht jou in verband met Peter Bens van de Alfa.... dus toch niet?
betreft mijn Meganeke lenen: beter nog .... je kan hem misschien kopen op het einde seizoen, shit, nu het Meganeke perfect is met veel bloed, zweet en tranen verkoop ik het misschien.
Zonder zwanzen nu, ik weet niet wat ik precies wil en vooral kan doen want voor volgend jaar heb ik een héél véél kleiner budget en zou ik met een sponsorloze auto (dus zonder externe steun en uiteraard stickers) moeten rijden, dit wegens héél ingrijpende veranderingen in m'n leven en bedrijf.
Misschien een optie om Sprinterscup te rijden.... of moesten ze de TC wedstrijden inkorten is dit ook een mogelijkheid met een betalende piloot erbij op basis van fifty-fifty.....we zien wel.
Doei
Luc
GM RACING