View Single Post
  #18  
Old 27-05-2001, 18:43
Laskaat's Avatar
Laskaat Laskaat is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: May 2001
Location: West-Vlaanderen
Posts: 106
Ik ben grootendeels akkoord met Finisch, maar van Airco klopt er toch iets niet hoor: Arrows een probleemloze race? De enige bij mijn weten die geen vlekkeloze pitstops maakte was Arrows. En dat Coulthard geluk had? Allé, zijt ne keer eerlijk, moet je geluk hebben om van p22 naar 5 op te klimmen? Ja, een beetje, maar je moet het toch doen hé. En van het budget zullen we maar zwijgen, daar is al genoeg op gereplied. De rest klopt ongeveer, zeker en vast wat de saaiheid betreft, gelukkig was het geen pure zonneschijn buiten.
Dat het bij BAR begint te marcheren, dat komt mischien wel door de technische know-how van het Belgisch (Vlaamse) bedrijf BARCO (waar ik trouwens werk)

Commentaar van Tibo dan!! Beter daar niet op te reageren, want zijn reactie is toch maar alleen bedoeld om heftige reacties uit te lokken, niveau de pits vind ik!!!

Verder beschouwd een race om snel te vergeten, hopelijk word het een beetje spannender de volgende.
Greetz,
De Laskaat

Reply With Quote