View Single Post
  #21  
Old 29-10-2006, 15:37
senna's kingdom's Avatar
senna's kingdom senna's kingdom is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 400
Ja,er werdt fair gereden.
Maar meer was er ook niet mogelijk.
Ik was niet an het wanhopen omdat ik dacht het te kunnen beslissen met de pitsstop.Die enkele maneuvers konden wel wat agresiever uitgevoerd worden.
rhino 1 zal waarschijnlijk niet te veel risico genomen hebben en zal wellicht plaats gelaten hebben als ik er eenmal was want er lag een dave op de loer .Maar dat was ook de reden dat ik zelf niet te veel risico wilde nemen.
Mijn standpunt is eerst een gat krijgen met de deelnemers achter me en dan uitvechten.Dan heb je een reserve moest erwat verkeerd gaan.
De baan was gevaarlijk om fouten te maken.
In de heats voor de wedstrijd waren enkele jonge snelle gastjes aan het rijden die ook enkele keren spinden.
Vooral dan bij het aanremmen.
Ik had hier ook een keer moeilijk gehad toen ik van de lijn af moest en hem moest uitremmen op het vuile gedeelte.De kart begon te slingeren over de baan .
Reply With Quote