Praktische modaliteiten zoals afgesproken tijdens de laatste modelbouwbijeenkomst.
- Rendez-vous op de carpool parking
Houthalen om 05.30 voor de volgende personen: Guido, Gulfie, Nismo, Tom21 . Gulfie en Tom21 zullen onderling overleggen hoe en waar ze elkaar zien in Genk.
- Rendez-vous op de carpool parking
Sint-Job om 06.30 voor de volgende personen: Sennake, BS Models, Petter, Dominique, HHugo, Carlos. Zij zullen daar vervoegd worden door de carpoolers van Houthalen.
- Vandaaruit vertrekken we dan naar Nieuwegein. Vermoedelijke aankomst in Nieuwegein omstreeks 08.30 - Dit laat ons nog ruim 1,5 om alles op te bouwen enz. Ik vermoed dat terwijl er door een crew wordt opgebouwd - met 10 man aan de tafel zal wel wringen worden - de rest ter plaatse al wel een ontbijt zal kunnen nuttigen. Echter, misschien is het toch ook aan te raden, voor diegene die absoluut niet zonder kunnen, om zelf enkele boterhammekes te voorzien (just in case).
- Ik herneem de afgesproken lijst van te exposeren modellen niet meer (teveel typwerk) aangezien iedereen nog wel weet wat hij wil meenemen. Moest je het vergeten zijn, laat het dan maar weten, dan post ik het nog wel.
- De dag loopt officieel ten einde om 17.00, dus ik vermoed dat we tussen 17.00 en 18.00 wel in Nieuwegein kunnen vertrekken. Tel daar nog een dik uurtje bij vooraleer we bij Breda de grens richting Antwerpen over zijn en je hebt onmiddellijk een idee van het uur rond hetwelk we langs diezelfde autosnelweg zullen stoppen voor het avondeten. Da's dus tussen 19.00 en 19.30. Tel daar nog een klein uur bij vooraleer we ook dat weer gehad hebben en omstreeks 20.00 à 20.30 kachelen we weer verder richting resp. St-Job en Houthalen.
Moest ik nog iets vergeten zijn, vul gerust verder aan. Moest er iets niet 100% duidelijk zijn -> vragen maar.
In ieder geval: tot zaterdagochtend!