View Single Post
  #9  
Old 01-02-2008, 12:20
Ottooke's Avatar
Ottooke Ottooke is offline
I need speed !
 
Join Date: Apr 2003
Location: Hasselt
Posts: 2,310
Gisteren heb ik me geërgerd aan mensen die geen procedures volgen. In het bijzonder aan de mensen waarvan ik weet dat ze die procedures kennen en dan toch maar willen proberen om de regels te buigen.
Ook heb ik gisteren mijn dagelijkse portie verkeersellende gehad. Ik heb een hekel aan mensen die een kruispunt oprijden, ook al weten ze dat ze nooit aan de andere kant van het kruispunt gaan geraken omdat daar een file staat. En dan toch maar het kruisend verkeer blokkeren.
Vanmorgen heb ik me weer kunnen ergeren aan iemand die niet weet hoe een dubbel rond punt genomen hoort te worden. Ja, ik heb 4 dubbele ronde punten op mijn weg en altijd als het verkeer daar traag gaat kan je zo de veroorzaker aanwijzen.

Hehe, dat lucht op
__________________
Reply With Quote