Gelezen in een column van Baert:
Quote:
Singapore was mooi in het donker. De TV-regie zorgde ervoor dat ook de stadsomgeving goed in beeld kwam, om het prachtige kader te schetsen. Wat een contrast bvb. met de uitzendingen van de Superleague Formula, waar de camera’s verplicht inzoomen op de auto’s om ten allen prijze te vermijden dat de pijnlijk lege tribunes te zien zijn.
http://www.pitstoptv.info/pitstop/?p=6007
|
Ja Baert, waarom is dat dan een probleem? Volgens mij zijn zowat alle middelen toegestaan om je produkt op een juiste wijze te promoten. Deze serie bestaat koud 2 races en heeft zo goed als niets gedaan aan de marketing van hun concept. Niet meer dan logisch dat er geen bezoekers zijn. Het is eerste seizoen is een try-out..........misschien verstandig om dan nog niet veel bezoekers te hebben?
Lok je de bezoekers voor de eerste keer en je produkt is nog niet in orde dan zijn ze verloren voor seizoen 2 en verder. Nu komen ze (hopenlijk) in seizoen 2 en staat het concept als een huis. Gevolg? De toeschouwers blijven komen!
Soms is het beter om niet alles te laten zien, wat dat betreft brgrijp ik de club rondom de SF wel.