Quote:
Originally Posted by Mark
Vandaag de eerse trainingen gezien, leuk veld! Geen idee wat de wedstrijden gaan geven morgen maar de start is hoopvol. Een lekkere mix van gt, toerisme en silhouette.........
De dag zelf was wat minder, voor mij nooit meer moto's en vrijrijden. Twee zware schuivers gezien tussen post 10 en post 11, of die ene het gaat redden is nog maar de vraag.
|
Beste Mark,
Even reageren op jouw verkondigingen hier …
Motorongevallen zijn per definitie altijd zeer spectaculair, dikwijls zonder al te grote gevolgen. Meestal blijft het bij een gedeukte moto en een gedeukt ego.
Maar ik begrijp dat diegenen die zelden of nooit in aanraking komen met zulke zaken bij moto’s, hier zeer ongemakkelijk bij zijn ondanks jarenlange ervaringen bij auto’s.
Wat betreft die schuiver, wat jij op het forum gooit als “of die ene het nog gaat redden is nog maar de vraag”.
Ja, volgens de laatste informatie heeft die het gered. Als er geen onverwachte zaken in het ziekenhuis gebeurd zijn tenminste.
Dit in de eerste plaats dankzij het vakkundig optreden van de baanposten die als eerste ter plaatse waren. Ze hebben de persoon gewoon laten liggen hoe hij lag tot de medische diensten ter plaatse waren en het overgenomen hebben. Is zeer belangrijk geweest!
Wat betreft het weekend.
Het is een eerste aanzet tot een nieuw Belgisch kampioenschap. Op korte tijd toch redelijk wat wagens bij elkaar gehaald.
Hoe rustig de short races waren, hoe druk was de long race met een paar keren safety car, olie op de baan en piloten die hun wagens in de muur parkeerden.
Afwachten hoe het nu verder gaat met dit en hopen dat er iets moois van komt!