Ik vond het al bij al een geslaagde opener. De short races waren spannend om te volgen. Nu hopen dat er de volgende wedstrijden nog wat meer wagens kunnen bijkomen.
Waar ze wel iets aan mogen doen zijn het aantal klasses. Dat is zwaar overdreven, ik denk dat iedereen een beker mee naar huis heeft mogen nemen. Ik denk een indeling gelijk in de BELCAR vroeger met GTA, GTB, TA, TB, SIL... toch iets overzichtelijker is.
Tijdens de short races is er ook geen rijderswissel, maar toch mogen beide piloten op het podium...
Ook nog enkele vragen ivm de speakers. Tijdens de eerste short race was de Nederlandstalige speaker niet van de partij.
En voor de start van de long race bleven ze maar doorgaan dat de Aston nog niet op de grid stond. Als ze de moeite genomen hadden van tijdens het lange intermezzo eens door de pits te gaan, hadden ze kunnen zien dat ze bij GPR al aan het opruimen waren.
|