View Single Post
  #19  
Old 04-09-2003, 12:37
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
De vrouw heeft ongelijk: Ze had eerder moeten naar voor komen met haar klacht. Ten gronde heeft ze wel gelijk natuurlijk. Tyberghien is op geen enkel punt in zijn recht en heeft nergens gelijk. De veroordelingen zijn terecht. Dat zijn zaak wordt leeggeroofd is een zeer erg en spijtig, maar NIEMAND, maar dan ook niemand heeft het recht om het recht in eigen handen te nemen.

Dat hij zijn zaak verdedigt, vind ik prima en indien hij de gansters had beschoten en neergelegd in huis in een al dan niet rechtstreekse confrontatie dan had hij vermoedelijk vrijuit gegaan wegens zelfverdeding. Maar als de kerels reeds het huis uit zijn, in de wagen zitten en wegrijden?? Waarom schiet hij er dan nog op? Om ze te hebben? Dat zijn far-west toestanden en zowel de gangsters in spe, maar ook de "trigger-happy" juweliers dienen hier lessen uit te trekken. Er zijn er niet veel hier die weten wat het is met een wapen te vuren. Op een filmke is het toch wel allemaal even anders dan in realiteit.

Tyberghien zal terecht de kelk moeten legen tot onderaan. En ajb maak er eens even geen martelaar van. Dat gebeurt al genoeg in andere delen van de wereld. We kunnen dat in ons beschaafde land missen als de pest.
Reply With Quote