De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Karting
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 04-01-2005, 22:38
JV1's Avatar
JV1 JV1 is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Jan 2003
Location: Hoofddorp
Posts: 313
Benefiet race 22 januari te Zwanenburg, (Nederland) voor Azie!

Geachte belangstellenden,

Het zal niemand ontgaan zijn dat op tweede kerstdag 2004 zich een ramp van ongekende omvang heeft voltrokken in zuidoost Azië. Veel leed en ellende vragen om veel steun en geld vanuit de rest van de wereld.
www.montoyadutch.nl heeft daarom besloten in samenwerking met Silverstone Karting in Zwanenburg een benefietrace op te zetten waarvan alle opbrengsten ten goede zullen komen aan voornoemde ramp.

Het zal een 2-uurs race worden onder de titel “Racing For Asia” en de kosten bedragen €115,55 per team van 2 rijders waarvan €15.55 euro zal moeten worden aanbetaald bij Silverstone Indoorkarting te Zwanenburg.
Teams kunnen zich inschrijven op de site van Silverstone, www.silverstone.nl . Op deze site zal daartoe een speciaal inschrijfformulier worden gezet waarvan deelnemende teams gebruik kunnen maken.

De Benefietrace bied ruimte aan 15 teams van 2 personen elk. Er is besloten aandacht aan het racen op zich te geven en niet aan het racen om te winnen, dus zullen de ingeschreven taems gesplitst worden en per loting tot nieuwe tweetallen worden samengesteld. Zo zal niemand met zijn ingeschreven teammaat kunnen samenrijden, op deze manier hoopt de organisatie het racen om te racen te bevorderen. Teams gaan dus samen strijden om de speciale “Racing For Asia Trophy”

De organisatie doet een beroep op een ieder om zoveel mogelijk teams in te schrijven, mochten er meer dan 15 teams zijn, dan kan worden bekeken of teams van 3 personen worden samengesteld danwel er een tweede race direct achter de eerste wordt gereden. Indien er 3 rijders per team komen, zullen de inschrijfkosten wijzigen, daarom wordt geadviseerd met een aanbetaling van €15,55 te volstaan. U kunt dit voldoen op bankrekeningnummer 65.70.61.824 t.n.v Silverstone V.O.F. Zwanenburg onder vermelding van “Racing For Asia”

Getracht wordt publiciteit aan de race te geven via de media. Er wordt hierbij gedacht aan TV, Radio en Bekende Nederanders die het initiatief gaan ondersteunen zodat een zo breed mogelijk publiek wordt bereikt.

De “Racing For Asia” race wordt gehouden op zaterdag 22-Januari-2005, en begint om 10.00 uur.
__________________
Robin

http://www.auto-sport.nu
Reply With Quote
  #2  
Old 06-01-2005, 19:15
JV1's Avatar
JV1 JV1 is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Jan 2003
Location: Hoofddorp
Posts: 313
Jammer dat hier nog geen reacties staan..........
__________________
Robin

http://www.auto-sport.nu
Reply With Quote
  #3  
Old 06-01-2005, 20:41
Pascal Pascal is offline
A4993
 
Join Date: May 2001
Location: Belgium, Diest
Posts: 2,462
Wie gaat er nu karten als Depaddock zijn eerste "live quiz" organiseert

C U
Reply With Quote
  #4  
Old 06-01-2005, 22:08
fordje's Avatar
fordje fordje is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Feb 2002
Location: Kapellen
Posts: 1,240
Een zelfde initiatief wordt ook in België opgezet. Volgende woensdag van 14 tot 24u is een 10-uurs wedstrijd voorzien in Flanders Indoor Karting. Alle opbrengsten gaan naar Tsunami 1212.

Piloten vanaf 12 jaar zijn toegelaten. Naar verluidt is er ook wat BV volk van plan af te zakken.

Dus,...Hier geen excuses in verband met de kwis....Gewoon deelnemen !


(Bron: Radio Donna 6 januari 2004)
Reply With Quote
  #5  
Old 06-01-2005, 22:22
Raceboy's Avatar
Raceboy Raceboy is offline
Administrator
 
Join Date: Sep 2001
Location: Oud-turnhout in het weekend en Antwerpen in de week
Posts: 8,648
Leuk voor de mensen die niet werken.
__________________
***You can’t make any noise above the 90 decibels,
So welcome in the land of silence friends The Kids- Bloody Belgium***

Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.